Lyoness Newsletter

informuje o poukážkach, exkluzívnych akciách obchodných partnerov Lyoness, výherných súťažiach, ako aj o projektoch Child & Family Foundation a Greenfinity Foundation. Prihláste sa a buďte informovaný!

Lyoness online shopping

Získajte z každého nákupu peniaze späť, zbierajte Shopping Points a navyše profitujte z výhod Lyoness. Jednoducho si cez webovú stránku Lyoness vyberte spomedzi viac ako 8500 online obchodov internetový partnerský obchod podľa vášho želania, získajte okamžite až do 5% Cashback a k tomu Shopping Points.

Lyoness Online Nakupovanie - Peniaze späť z každého nákupu

Online Shopping s Lyoness – nakupujte rýchlejšie a výhodnejšie

Lyoness online nakupovanie je rýchly a pohodlný spôsob na získanie výhod Lyoness. Nakupujte 24 hodín denne bez stresu, vyberajte si spomedzi všetkých odvetví, využite denné ponuky, akcie a získajte z každého nákupu peniaze späť. Popritom zbierate Shopping Points – s online nakupovaním Lyoness šetríte nielen peniaze ale aj čas.

Vaše výhody z online shopping Lyoness:

  • Cashback až do výšky 5%
  • Zbierate Shopping Points
  • Viac ako 7200 online shops
  • Viac ako 170 miliónov produktov
  • Každý deň zľavy a akcie
  • A to všetko 24 hodín denne bez stresu

shoppingwagerl

Pestrá ponuka pre tých, ktorí nakupujú online

Online nakupovanie s Lyoness vám otvára dvere do sveta nákupov. Členovia Lyoness si môžu vybrať z viac než 7200 online obchodov, získať Cashback, Shopping Points na viac ako 170 miliónov produktov a služieb na celom svete. Výnimočný pritom nie je len vysoký štandard kvality u obchodných partnerov ale aj veľká rozmanitosť odvetví. Známe online obchody ako Universal Versand, Apple Store, Dell, Puma alebo Neckermann – to je len niekoľko obchodných partnerov, ktorí vám ponúkajú výhody Lyoness aj online.

Sledujte denné ponuky

Ten kto nakupuje s Lyoness, nedostáva späť len Cashback a Shopping Points. Mnohí obchodní partneri Lyoness okrem toho poskytujú na svoj sortiment atraktívne ponuky a akcie. Jednoducho sa prihláste na Lyoness.com, v záložke „Zaistiť akcie“, choďte na aktuálne akcie, zvoľte vhodnú akciu a môžete výhodne nakupovať podľa vašej chuti.