Lyoness Newsletter

informuje o poukážkach, exkluzívnych akciách obchodných partnerov Lyoness, výherných súťažiach, ako aj o projektoch Child & Family Foundation a Greenfinity Foundation. Prihláste sa a buďte informovaný!

Lyoness online shopping

Získajte z každého nákupu peniaze späť, zbierajte Shopping Points a navyše profitujte z výhod Lyoness. Jednoducho si cez webovú stránku Lyoness vyberte spomedzi viac ako 8500 online obchodov internetový partnerský obchod podľa vášho želania, získajte okamžite až do 5% Cashback a k tomu Shopping Points.

Lyoness Online Nakupovanie - Peniaze späť z každého nákupu

Tu nás nájdete:

lyoness-websiteiconWebová stránka – profitujte od samého začiatku
Kde nájdete vášho obľúbeného obchodného partnera? Ako môžete ušporiť peniaze z vašich nákupov a zbierať Shopping Points? A ako môžete dodatočne ušporiť peniaze z každého nákupu s akciami a exkluzívnymi Shopping Point deals? Odpovede na tieto otázky nájdete na webovej stránke!

lyoness-newslettericonNewsletter – e-mail plný výhod
Lyoness newsletter informuje o poukážkach, exkluzívnych ponukách Lyoness, výherných súťažiach, ako aj o projektoch Child & Family Foundation a Greenfinity Foundation. Prihláste sa – ušporíte peniaze a čas!

lyoness-socialiconSociálne médiá – to sa nám páči!
Staňte sa súčasťou interaktívnej komunity Lyoness na Facebook, Twitter, Google+ a YouTube. Komentujte príspevky, nazrite do fotoalbumov, pozrite si videá a využite šancu na informovanie vašich priateľov o Lyoness. Podeľte sa s vašou radosťou a informujte priateľov!

lyo-los-shopper-800

Lyoness – informácie o spoločnosti

Spoločnosť Lyoness bola založená pre spotrebiteľov a obchodných partnerov Lyoness ako Shopping Community a vernostný program bez obmedzenia hraníc a odvetví. Lyoness ponúka svojim členom rozsiahlu sieť obchodných reťazcov, ako aj malých, stredných podnikov a online obchodných partnerov, ktorá umožňuje na celom svete výhodné nakupovanie v každom odvetví. Spoločnosť bola založená v roku 2003 a odvtedy ponúka svojim členom výhodu „ peniaze späť z každého nákupu“. Od roku 2014 ponúka Lyoness aj Shopping Points na exkluzívne Shopping Point deals alebo skvelé ponuky na množstvo produktov.

Lyoness – údaje, počty a fakty
Členovia: viac ako 5.3 milióny
Zamestnanci servisu: cca. 1000
Obchodní partneri: okolo 60 000
Cashback Points: 300 000

Detaily o Lyoness Group AG nájdete tu.


Overená cenová výhoda a certifikovaná kvalita

Lyoness získal certifikát ISO 9001:2008, ktorý stanovuje medzinárodné minimálne štandardy, podľa ktorých musia byť v spoločnosti riadené procesy a štruktúry. Ako ďalšie potvrdenie manažmentu kvality získal Lyoness aj medzinárodne uznávaný certifikát IQNet.

Spoločenská zodpovednosť

S Lyoness profitujú nielen členovia. V máji 2008 bola založená nadácia Lyoness Child & Family Foundation, ktorá dostáva časť zo všetkých uskutočnených nákupov Lyoness. Od jesene 2012 sa navyše angažuje aj Greenfinity Foundation pre medzinárodné ekologické projekty. Členovia nielenže šetria peniaze z každého nákupu a k tomu zbierajú Shopping Points, ale podporujú tým aj deti a rodiny, ktoré sú odkázané na pomoc a prispievajú k ochrane životného prostredia.