Lyoness Newsletter

informuje o poukážkach, exkluzívnych akciách obchodných partnerov Lyoness, výherných súťažiach, ako aj o projektoch Child & Family Foundation a Greenfinity Foundation. Prihláste sa a buďte informovaný!

Lyoness online shopping

Získajte z každého nákupu peniaze späť, zbierajte Shopping Points a navyše profitujte z výhod Lyoness. Jednoducho si cez webovú stránku Lyoness vyberte spomedzi viac ako 8500 online obchodov internetový partnerský obchod podľa vášho želania, získajte okamžite až do 5% Cashback a k tomu Shopping Points.

Lyoness Online Nakupovanie - Peniaze späť z každého nákupu

Lyoness online shopping s Cashback a Shopping Points!

Online nakupovanie s Lyoness spája nakupovanie cez internet s výhodami Cashback. Z každého online nákupu dostanú členovia Lyoness až do 5% Cashback (peniaze späť) a k tomu zbierajú Shopping Points. Okrem toho profitujú pri online nakupovaní zo špeciálnych ponúk, ktoré poskytujú ďalšie zľavy a mimoriadne akcie. Lyoness ponúka viac ako 170 miliónov produktov národných aj medzinárodných online obchodných partnerov. Medzi nimi nájdete aj také známe značky ako je Zalando, Dell, Apple Store, Travel24 a mnoho ďalších online obchodov.

Nakupovať a pritom konať dobro

Každým nákupom v Lyoness podporujete nadácie Child & Family Foundation a Greenfinity Foundation. Lyoness si je vedomý svojej spoločenskej zodpovednosti (Corporate Social Responsibility/CSR) a prostredníctvom nadácií Lyoness Child & Family Foundation a Lyoness Greenfinity Foundation realizuje mnoho projektov CSR.

Ako funguje online shopping s Lyoness?

Členovia Lyoness sa jednoducho prihlásia na webovej stránke Lyoness, zvolia si vo vyhľadávaní obchodných partnerov obľúbený online obchod a okamžite profitujú. Nezabudnite nazrieť aj na akcie a získajte tak ďalšie aktuálne ponuky!